Już tylko 4 tygodnie do końca rejestracji na Halowe Mistrzostwa Świata! 

Przypominamy, że 29 stycznia, czyli za dokładnie cztery tygodnie, upływa ostateczny termin rejestracji dla zawodników chcących wystartować w 8. Halowych Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce Masters - Toruń 2019! Ci którzy tego jeszcze nie uczynili, powinni się więc pospieszyć.

Aktualnie na listach startowych najwięcej jest Polaków i Brytyjczyków, przy czym chcielibyśmy, ażeby nasza reprezentacja była jeszcze liczniejsza, stąd czekamy na kolejne zgłoszenia od osób, które chciałyby znaleźć się w polskiej kadrze na 8. World Masters Athletcs Championsips Indoor.

Czempionat odbędzie się w dniach 24-30 marca 2018 Rroku w toruńskiej Arenie i na terenach w jej sąsiedztwie. Mimo, że mistrzostwa z założenia mają charakter halowy, to jednak w ich ramach odbędą się też niektóre konkurencje „na zewnątrz”: rzuty długie na stadionie, biegi przełajowe i uliczne oraz chód uliczny.

Więcej na temat mistrzostw, w tym m.in. sposobu dokonywania zgłoszeń, a także formularz rejestracyjny na stronie internetowej wydarzenia – WMACI2019 (kliknij!).

Szczegółowych informacji na temat wspólnego wyjazdu Reprezentacji Opolszczyzny udziela 
Wiceprezes OZLA Pan Janusz Trzepizur - tel.696466673.