Informujemy, że Samorząd Województwa Opolskiego ogłosił Otwarty Konkurs Ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2023 roku pn. ASY OPOLSKIEGO SPORTU, skierowany do organizacji pozarządowych i innych uprawnionych podmiotów wskazanych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

ETAP KONKURSU TERMIN KOŃCOWY
Składanie ofert do 15.02.2023 r.
Przeprowadzenie oceny formalnej i merytorycznej ofert do 31.03.2023 r.
Rozstrzygnięcie konkursu do 18.04.2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego konkursu udzielane są w Departamencie Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, ul. Żeromskiego 3 w Opolu, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 77 44 29 322/ 327.

Link do strony: 
https://bip.opolskie.pl/2023/01/otwarty-konkurs-ofert-na-realizacje-zadan-publicznych-w-zakresie-wspierania-i-upowszechniania-kultury-fizycznej-w-2023-roku-pn-asy-opolskiego-sportu-skierowany-do-organizacji-pozarzadowych-i-innych/

                                                                                       Opolski Związek

                                                                                        Lekkiej Atletyki