Opolski Związek Lekkiej Atletyki informuje, że w piątek 26 i w sobotę 27 czerwca 2020 roku, w Opolu na Stadionie im. Opolskich Olimpijczyków planowane są dwa mityngi inaugurujące sezon 2020. W zawodach będą mogli rywalizować zawodnicy tylko z województwa opolskiego w kategoriach od młodzika do seniora. Obowiązuje limit uczestników startujących w zawodach do 150 osób oraz limity w konkurencja (szczegóły w regulaminach).
Podczas zawodów wszystkich uczestników, czyli zawodników, trenerów i sędziów, obowiązuje ścisłe przestrzeganie bieżących przepisów dotyczących zaleceń zdrowotnych i sanitarnych ogłoszonych przez Główny Inspektorat Sanitarny i Ministerstwo Zdrowia.
Jako Związek jesteśmy zmuszeni w obecnej sytuacji działać bardzo ostrożnie, w kwestii organizacji zawodów. Prosimy wnikliwie zapoznać się z regulaminami zawodów. Zwracamy szczególną uwagę na "Kartę wywiadu epidemiologicznego - COVID-19", którą wypełnioną i podpisaną należy dostarczyć do biura zawodów przed każdą imprezą. Kontakty w trakcie zawodów będą ograniczone do minimum (także w biurze zawodów). Poruszanie się po stadionie w czasie zawodów będzie również bardzo ograniczone. Szatnie, będą zamknięte, tak więc zawodnicy muszą przyjechać już przebrani w stroje sportowe. Rozgrzewka może się odbywać tylko w wyznaczonej do tego strefie.
Panele zgłoszeniowe STARTER do w/w zawodów są już otwarte.
O dalszych planach zawodów wszystkie kluby będziemy informować na bieżąco.

W załączeniu zamieszczamy regulaminy zawodów oraz kartę wywiadu epidemiologicznego na COVID-19:

 

REGULAMIN MITYNGU INAUGURACJI SEZONU 2020 W RZUTACH I SKOKACH - Opole 26.06.2020 r.

REGULAMIN MITYNGU INAUGURACJI SEZONU 2020 W BIEGACH - Opole 27.06.2020 r.

KARTA WYWIADU EPIDEMIOLOGICZNEGO - COVID-19 na zawody LA

                                                                                                                                                           Opolski Związek
                                                                                                                                                           Lekkiej Atletyki